Zyhdi Barbullushi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
QSicon in Arbeit.svg Ky artikull apo seksion është jo i plotë ose me cilësi të dobët. Mund të ndihmoni Wikipedian duke e përmirësuar!
Ky artikull duhet të përmirësuar në:  Nuk ka përmbajtje të mjaftueshme, Pa lidhje interwiki, Pa referenca --Liridon (diskutimet) 8 korrik 2015 13:22 (CEST)

Zyhdi Barbullushi (1 shtator 1926 - 6 korrik 2015) ish futbollist i Vllaznisë së Shkodrës dhe ekipit Kombëtar shqiptar. Mbante titullin "Mjeshtër sporti" [1].

Referencat[redakto | përpunoni burim]

  1. ^ Shuhet Zyhdi Barbullushi, Shumedimensionali i Shkodres e Shqiperise! antenanord.tv