Çeta

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Çeta
Fshat
Shteti: Shqipëria
Qarku: Qarku i Beratit
Rrethi: Rrethi i Beratit
Komuna: Komuna Cukalat
Targat e automjeteve: BR
Përdorimi i stampës


Çeta është një fshat në Rrethin e BeratitShqipëri.

Gjeografia[redakto | redakto tekstin burimor]

Ekonomia[redakto | redakto tekstin burimor]

Historia[redakto | redakto tekstin burimor]

Shih dhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]