Jump to content

İyi Adamın 10 Günü

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
İyi Adamın 10 Günü
Regjia ngaUluç Bayraktar
Shkruar ngaMehmet Eroğlu
Damla Serim
LuajnëNejat İşler
Nur Fettahoğlu
Esra Ronabar
Şenay Gürler
Rıza Kocaoğlu
İlayda Alişan
Barış Falay

Kompania prodhuese
Data e publikimit
3 mars 2023
Kohëzgjatja
124 minuta
ShtetiTurqia
GjuhaTurqisht

İyi Adamın 10 Günü (Shqip: 10 Ditët e Njeriut të Mirë) është film dramatik turk me regji nga Uluç Bayraktar dhe shkruar nga Mehmet Eroğlu dhe Damla Serim, i publikuar në Netflix më 3 mars 2023.[1] Në film luajnë Nejat İşler, Nur Fettahoğlu, Esra Ronabar, Şenay Gürler, Rıza Kocaoğlu, İlayda Alişan dhe Barış Falay.[2]

Luajtën[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Rolet mysafir[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]