Jump to content

Agron Dizdari

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Agron Dizdari është një aktor shqiptar. Ai ka qene aktor ne disa drama te luajtura ne teatrin Migjeni te Shkodres si dhe ne disa filma te Kinostudios Shqipëria e Re.

Lidhje të jashtme

[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]