Amrat Cola

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Amrat Cola është një pije e butë fresukuese e markës cola që prodhohet nga kompania Pakistan Mineral Water Bottling Plant.

Amrat gjithashtu prodhon edhe pije tjera freskuese si ato nga portokalli dhe limonada.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]