Amrat Cola

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Amrat Cola është një pije e butë fresukuese e markës cola që prodhohet nga kompania Pakistan Mineral Water Bottling Plant.

Amrat gjithashtu prodhon edhe pije tjera freskuese si ato nga portokalli dhe limonada.

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]