Argers

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Argers
VendiFranca
RajoniGrand Est
DepartamentiMarne
Zona kohoreUTC+01:00 (CET)
 • Verës (DST)UTC+02:00 (CEST)
INSEE/Kodi postar

Argers është një komunëFrancë. Argers bën pjesë në departamentin Marnerajonit Grand-Est. Komuna ka një popullsi prej 109 banorë dhe sipërfaqe 6.97 km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  •  Commons: Argers – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale