Arignac

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Stampa:Komunë në Francë

Arignac është një komunëFrancë. Arignac bën pjesë në departamentin Ariègerajonit Occitanie. Komuna ka një popullsi prej 706 banorë dhe sipërfaqe 8.84 km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  •  Commons: Arignac – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale