Arlinda Dudaj (Hovi)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Arlinda Dudaj (i lindur më 7 tetor të vitit 1977, në Tiranë) është një botuese shqiptare që aktualisht shërben si presidente e Shtëpisë Botuese "Dudaj" . Ajo është bashkë-themeluese e "Shoqata Shqiptare e Librit" së bashku me Ardian Klosi dhe aktualisht shërben si kryetare e organizatës.[1][2][3]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Shoqata Shqiptare e Librit". Arkivuar nga origjinali origjinali më 2014-11-09. Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)
  2. ^ "Arlinda Dudaj - Rrëfimet e një bookaholic". Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)
  3. ^ "Arlinda Dudaj: Nuk jam penduar për asnjë libër". Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)