Asnières

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Stampa:Komunë në Francë

Asnières është një komunëFrancë. Asnières bën pjesë në departamentin Eurerajonit Normandie. Komuna ka një popullsi prej 267 banorë dhe sipërfaqe 8.14 km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]