Astrid Carolina Herrera

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Astrid Carolina Herrera lindi më 23 qershor të vitit 1963Karakas, Venezuelë, është aktore telenovelash.

Miss Bota dhe Miss Fotozhenia në vitin 1984.

Ne Shqipëri është e njohur nga telenovela Gruaja e Judes.

Filmografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Stub biografi.png Ky artikull në lidhje me Biografia është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.