Authieux-Ratiéville

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Authieux-Ratiéville
Komunë
Vendndodhja
Authieux-Ratiéville is located in Franca
Authieux-Ratiéville
Authieux-Ratiéville
49°36′25″V 1°09′07″L / 49.60694°V 1.151944°L / 49.60694; 1.151944Koordinatat: 49°36′25″V 1°09′07″L / 49.60694°V 1.151944°L / 49.60694; 1.151944
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Rajoni Normandie
Departamenti Seine-Maritime
Qarku Arrondissement Rouen
Kantoni Clères
Ndërbashkësia Les Portes Nord-Ouest de Rouen
Kryetari Daniel Gaillon
Sipërfaqja dhe popullsia
Sipërfaqja 5.16 km2
Lartësia 137 m (m.n.d.)
Popullsia 404 banorë
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1
Kodi Postal 76690
INSEE 76038


Authieux-Ratiéville është një komunëFrancë. Authieux-Ratiéville bën pjesë në departamentin Seine-Maritimerajonit Normandie. Komuna ka një popullsi prej 404 banorë dhe sipërfaqe 5.16 km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]