Jump to content

Azy-sur-Marne

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Azy-sur-Marne
VendiFranca
Zona kohoreUTC+01:00 (CET)
 • Verës (DST)UTC+02:00 (CEST)
INSEE/Kodi postar

Azy-sur-Marne është një komunëFrancë. Azy-sur-Marnebën pjesë në departamentin Aisnerajonit Picardy. Komuna ka një popullsi prej 387 banorë dhe sipërfaqe 2.78 km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]