Baba Mondi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Edmond Brahimaj

Haxhi Baba Edmond Brahimaj (lindi më 1959 në Vlorë, Shqipëri) është kryegjysh i bektashive dhe sufiveTiranë dhe Ballkan.