Jump to content

Bajo las riendas del amor

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Bajo las riendas del amor ("Tradhtia") është një telenovelë meksikane prodhuar nga Ignacio Sada për Televisa në bashkëpunim me Fonovideo. U transmetua në Meksiko nga El Canal de las Estrellas nga 12 mars deri 6 tetor 2007 me protagonistë Adriana Fonseca dhe Gabriel Soto.

Kjo telenovelë është një version i ri i Cuando llega el amor që u prodhua nga Carla Estrada1991 me Lucero, Omar Fierro, Nailea Norvind dhe Guillermo García Cantú.

Kënga Junto a ti u kendua nga Alexander Pires dhe Kika Edgar.

Në Shqipëri u transmetua nga Vizion Plus gjatë vitit 2007.