Dave Dave

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Dave Dave
Informacione personale
Ditëlindja 18 Qershor, 1976
Vendlindja Brooklyn, Nju Jork, SHBA
Ditëvdekja 15 Korrik, 2018
Vendvdekja Las Vegas, Nevada, SHBA
Kombësia Amerikan
Faqja zyrtare http://www.davedavehq.com

David Rothenberg lindi më 18 Qershor, 1976. Është një aktore kanadeze.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Dave Dave – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale