Diskutim:Alfabeti shqip

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

une mendoj se nuk keni ofruar mjaft informacione

Dhe une mendova se kjo eshte nje wiki. --Proud To Be Albanian diskuto°) 24 Tetor 2008 17:50 (CEST)
Kush nuk ka ofruar mjaft informacione? --Λeternus 24 Tetor 2008 19:57 (CEST)