Diskutim:Google Earth

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Google Earth. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Lek Mjkeu mendoj se duhet te vedohet kjo tek Google Inc. sepse mendoj se nuk ka material per te qen ne vehte dhe me mir eshte me e kompletuar faqja mbi Google (Puntori 10 Tetor 2006 20:52 (UTC))

Ma mir nveti, po mundesh me kopju nje pjese tek google. --Ko.S. diskuto°) 10 Tetor 2006 21:06 (UTC)
Shiko Wikipediat e tjera. Un i kam futur ato ketu. Te gjitha kane nje art. me vehte per Google Earth. Perkohesisht art. nuk eshte i plote, por mund te plotesohet nga te tjeret ne te ardhmen. Nese dikush do te dije mbi Google Earth, dhe e kerkon ate, e gjen me lehtesi ketu, dhe jo ne Google Inc. Ne Google Inc. mund ta gjejne poashtu, por nese e dine se çfare kerkojne (Google Earth) e gjejne menjehere ketu. Ky eshte mendimi im. Beni si te doni. Leke Mjeku 11 Tetor 2006 11:36 (UTC)