Diskutim:Idriz Seferi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Idriz Seferi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Tekst i trashëPse nuk spjegoni,si e kaloi jeten ne pleqeri,nga kush u financue Idriz Seferi?

Po trego de ti? Me shkru po dishe.

Idriz Seferi ka pase familje te madhe rrjedhimisht edhe fuqi punetore te shumte, te cilet kane punuar. Ai ka vdekur si nje njeri teper i brengosur per fatin e kombit e per Kosoven ne vecanti. Deme qe skemi pasur me shume njerez si ai se mbase kombi shqiptare do te ishte me mire sot. Ke te ma ka tregu nje plak me emrin Ramiz Krasniqi, nga Makreshi i cili ka qene bashkeluftetar i ti. Ndersa njefar Dula i Medvegjes nuk e di prej cilit vend atje kish pas ik.

Sepse njeriu e ka shkrujt ketë artikull e jo një Robot, nuk mundëm me plotesu artikuj gjithkund, nësë e di, shtoje. --|#|#| Ko.S.ystem.OV@ |#|#| Flag of Albania.svg |#|#| ??? |#|#| 2006 Janar 8 02:14 (UTC)
logo e WW Ky artikull është pjesë e Wiki Weekend 2017 në Tiranë, e cila ka për qëllim të mbledhë Wikimedianët shqipfolës në të njejtin vend dhe të gjithë bashkë nëpërmjet diskutimeve, prezantimeve dhe puntorive të ndihmojmë në krijimin dhe mirëmbajtjen e projekteve të Wikimedia-s. Nëse doni të jeni pjesë në këtë projekt, mund të redaktoni këtë artikull, ose të lexoni diçka më shumë në faqen e projektit, ku ndër të tjera, mund të bashkoheni me ekipin e projektit dhe/ose për të dhënë kontributin tuaj në faqen e diskutimeve.