Diskutim:John Wayne

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin John Wayne. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Teksti përmabnë terme nga gjuha angleze--Hipi Zhdripi 7 Qershor 2006 03:18 (UTC)

I kam kopjuar per se shpejti, pa perkthy, i perkthey si mos harroi. --Ko.S. diskuto°) 10 Qershor 2006 21:00 (UTC)
Po në fund duhet me u dokë kështu. Mirë ja ki bo, po më doket ma mirë me i lonë paralel edhe një kohë masanej kadal dale barten të gjitha.--Hipi Zhdripi 10 Qershor 2006 21:04 (UTC)
Me u dok palidhje, per shkak se Filmografia 10 here me madhe se artikulli u doke, menyra duhet me gjete, se pas nuk mundem me ndejte. --Ko.S. diskuto°) 10 Qershor 2006 21:20 (UTC)

U ndryshuan lidhjet e jashtme[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Tani sa ndryshova 1 lidhjet e jashtme në John Wayne. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Kam bërë këto ndryshime:

Kur të keni mbaruar së shqyrtuari ndryshimet e mia, mund të ndiqni udhëzimet te stampa më poshtë për të rregulluar çdo problem me adresat.

Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raporto bug) 8 shtator 2019 23:26 (CEST)