Diskutim:Madagaskari

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Madagaskari. Wikipedia nxit diskutimin thelbësor dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të botohen, ose do të lihen jashtë. Ju lutemi respektoni rregullat e Wikipedia-s shqipe!

Kliko këtu për të filluar një temë të re diskutimi.

Ju lutemi nënshkruani me - ~~~~.

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
  • Nuk lejohen sulme personale. Nuk lejohet fjalor ose thirrje për dhunë.
  • Vetëm tekst i thjeshtë, ju lutemi!

Nuk ka nevojë për kthjellim në krye të fletës. Mun të futet një lidhje në seksionin "Shiko dhe këtë" që përdoret si pjesë plotësuese, kthjellese, orientuese etj. e artikullit.--Hipi Zhdripi 2006 Janar 22 05:02 (UTC)

Upss! Mas një viti harrohet ilmi po ky term metë për këtë shtet e filmi ska me u konë mo interesant.--Hipi Zhdripi 2006 Janar 22 05:03 (UTC)
Ka nevoj edhe shum, rri qati, te de.wiki dhe en.wiki i kan shum ashtu dhe me pelqen se ka ni here po jane tjera cka pi kerkoj. --|#|#| Ko.S.ystem.OV@ |#|#| Flag of Albania.svg |#| Flag of the United States.svg |#|#| ??? |#|#| 2006 Janar 22 05:12 (UTC)
logo e WW Ky artikull është pjesë e Wiki Weekend 2017 në Tiranë, e cila ka për qëllim të mbledhë Wikimedianët shqipfolës në të njejtin vend dhe të gjithë bashkë nëpërmjet diskutimeve, prezantimeve dhe puntorive të ndihmojmë në krijimin dhe mirëmbajtjen e projekteve të Wikimedia-s. Nëse doni të jeni pjesë në këtë projekt, mund të redaktoni këtë artikull, ose të lexoni diçka më shumë në faqen e projektit, ku ndër të tjera, mund të bashkoheni me ekipin e projektit dhe/ose për të dhënë kontributin tuaj në faqen e diskutimeve.