Diskutim:Renuar Locaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Renuar Locaj. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Përmirësim strukturor dhe gjuhësor[Redakto nëpërmjet kodit]

Ju lutem e përmirësoni artikullin në pikëpamje strukturore, d.m.th. krahasoni biografitë tjera (artikujt pak më të gjatë) për të parë se si bëhet teknikisht një biografi në Wikipedia shqip. Gjithashtu duhet mënjanuar fjalët e hujaa dhe duhet përmirësuar sipas fjalorit të gjuhës shqipe. Suksese! Puntori (diskutimet) 9 shkurt 2021 10:48 (CET)

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 0 lidhje të jashtme te artikulli Renuar Locaj. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:

te lidhja https://www.newsbomb.al/article-34434.


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 3 prill 2021 04:32 (CEST)