Diskutim:Zeta

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Zeta. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

@Βατο, shih referencen e vjetruar Gelçiq qe e pandeh arberore prejardhjen e fjales Zeta. A thua tani qe na e le mbare, nuk eshte me i vjeter? --GrepfrutAroma (diskutimet) 21 mars 2019 01:10 (CET)

@GrepfrutAroma, e pashë, në qoftë se kontestohet përmbajtja mund të hiqet ose të zëvëndsohet me burim dytësor të ri që e mbështet. — Βατο (diskutimet) 21 mars 2019 01:14 (CET)