Jump to content

Doboj Jug

Coordinates: 44°41′16″N 18°03′06″E / 44.6878°N 18.0517°E / 44.6878; 18.0517
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Doboj Jug është një komunë e vogël rurale në Kantonin Zenica-Doboj në Federatën e Bosnjes dhe Hercegovinës.

Ajo kufizohet me komunen Doboj si dhe një pjesë me Republika Srpskan.

Lidhje të jashtme

[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Koordinatat: 44°41'16"N 18°03'06"E / 44.6878°N 18.0517°D / 44.6878; 18.051744°41′16″N 18°03′06″E / 44.6878°N 18.0517°E / 44.6878; 18.0517