Emran Ramadani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Emran Ramadani
Të dhënat personale
Emri i plotëEmran Ramadani
Data e lindjes29 Janar 1992
Vendi i lindjesTetovë, Republika e Maqedonisë
Gjatësia1,74 m (5 ft 8+12 in)
PozicioniMbrojtës
Informacionet për klubin
Klubi aktualKF Renova
Numri13
Karriera në rini
-2010Teteks
Karriera profesioniste*
VitetKlubiNdesh.(Gls)
2009–2010Teteks21(4)
2010–2011Hajduk Kula11(0)
2011Shkëndija6(0)
2012–2013Korabi32(14)
2013–Renova54(12)
* Ndeshjet dhe golat në nivelin profesionist, vetëm në ligën vendase deri në daten 12 July 2015.

† Ndeshje (Gola).

‡ Ndeshjet dhe golat në kombëtare deri më 12 July 2015

Emran Ramadani ( i lindur më 29 janar 1992) është një futbollist Shqiptarë nga Maqedonia që luan me KF Renova në Ligën e Parë të Maqedonisë.