Fantastic Four

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

The Fantastic Four është një stripMarvel Comics me një grup superhero, krijuar nga Stan Lee dhe Jack Kirby dhe debutoi në The Fantastic Four #1 (nëntor 1961).