Superhero

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Superhero quhen të gjithë ato personazhe fiktivëstrip, film ose literaturë që kanë forcë të madhe fizike, dhe në shumë raste edhe forcë mbinjerzore.

Superhero[redakto | redakto tekstin burimor]

Shiko edhe[redakto | redakto tekstin burimor]