Finding Nemo

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Finding Nemo është një film i animuar të vitit 2003.

Filmi u prodhua nga Pixar dhe është xhiruar nga Andrew Stanton.


Gnome-multimedia.svg Ky artikull në lidhje me Filmi është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.