Françeskanët e mëdhaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Françeskanët e mëdhaj është një libër i At Zef Pllumit, i botuar në vitin 2001/

Përmbajtja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime dhe shënime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]