Rrno vetëm për me tregue: liria mes dy burgimeve

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Rrno vetëm për me tregue: liria mes dy burgimeve është vëllimi i dytë i autobiografisë së At Zef Pllumit i botuar nga shtëpia botuese Hylli i Dritës në vitin 1997.

Përmbajtja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime dhe shënime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]