Rrno vetëm për me tregue: libri i kujtimeve

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Rrno vetëm për me tregue: (libri i kujtimeve) është vëllimi i parë i autobiografisë së At Zef Pllumit, botuar në vitin 1995. Vëllimi i dytë u botuar në vitin 1997, ndërsa vëllimi i tretë Rrno vetëm për me tregue në vitin 2001. Të treja vëllimet janë redaktuar nga Aurel Plasari.

Përmbajtja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime dhe shënime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]