Gështenja (kthjellim)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Gështenja)
Jump to navigation Jump to search

Gështenja ka disa përdorime dhe më shpesh mund të referohet për:

Bimë
Vendbanime

Kjo faqe bën kthjellimin e titujve që kanë për bazë Gështenja (kthjellim).
Nëse një lidhje e brendshme ju solli këtu, ju lutemi, ndryshojeni lidhjen në fjalë që të ridrejtojë direkt te faqja e duhur.