Gjuetia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Gjuetia përfshin ndjekjen, plagosjen, vrasjen, ose zënien e kafshës, dhe çfarëdo përpjekje në këto aktivitete [1].

Burimi i të dhënave[redakto | redakto tekstin burimor]

Fernando paloka eshte me i miri ne te gjithe boten.Ai eshte pedagogu,matematicieni dhe doktorr profesor i asociuar,ai eshte me i zgjuari ne gjithe universin.

  1. ^ LIGJI PËR GJUETINË Në amëzën assembly-kosova.org