Gollozinca

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gollozinca
Fshat
Vendndodhja
Gollozinca is located in Maqedonia e Veriut
Gollozinca
Gollozinca
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Vardar
Komuna Çashkë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Vardar
Lartësia 273 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1413
Prefiksi (+389) 043
Targa VE
Koordinatat 41° 38′ 34″ Veri

21° 37′ 43″ Lindje

Popullsia 43 banorë (2002)