Jump to content

Hotishtina

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Hotishtinë)
Hotishtina
Fshat
Popullsia
 • Gjithsej59
{{{postal_code_type}}}
1413
TargatVE


Sipas regjistrimit në vitin 2002 fshati ka 59 banorë,prej tyre 53 Boshnjakë (89.83)% dhe 6 Shqiptarë (10.16)%.