Greene County (New York)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Greene është një nga 62 qarqet në shtetin federal New YorkShtet e Bashkuara të Amerikës.


 Commons: Greene County, New York – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale