Jolin Tsai

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jolin Tsai
蔡依林出席王国大帝全球巡回赛现场 cropped.jpg
U lind në
Tsai I-ling

(1980-09-15) 15 Shtator, 1980 (42 vjeç)
TitulliJolin Tsai, më 2018

Jolin Tsai është këngëtare tajvanezë. Lindi më 15 shtator 1980Xinbei, Tajvan me emrin Tsai I-ling.

Diskografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Turnetë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Jolin Tsai – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale