Kategoria:Teknika të shtypit

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Në këtë kategori hyjnë teknikat themelore dhe speciale të shtypit të cilat sot përdoren nëpër shtypshkronja për shtypin e prodhimeve grafike.

Faqet në kategorinë "Teknika të shtypit"

Kjo kategori ka 7 faqe nga 7 gjithësej.