Kategoria diskutim:Administratorë të arteve

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi kategorinë Administratorë të arteve. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

@Βατο, "Administratë arti"? S'arrij ta kuptoj për çfarë bëhet fjalë ekzaktësisht. - Klein Muçi (diskutimet) 10 maj 2019 15:15 (CEST)[përgjigjuni]

@Klein Muçi,  U bë!. — Βατο (diskutimet) 11 maj 2019 12:30 (CEST)[përgjigjuni]