Kelly Sheridan

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Kelly Sheridan lindi më 18 maj, 1977 në Ottawa, Ontario, Kanada. është një aktore dhe dubluese kanadeze. Ajo njihet më së miri për rolin e saj si Barbi në shumicën e serive të filmave të Barbit që nga viti 2001.

Stub biografi.png Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.