Leon Qafzezi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Leon Qafzezi u lind në 23 shkurt 1953 në Tirane. Është shkrimtar, drejtor fotografie, skenarist dhe regjisor.

Referime dhe shënime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]