Jump to content

Lista e festave kombëtare

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

[1]

  1. ^ Jrjrj, Rjdj (12.39.44). Rotten Tomatoes [https//.www.metacritic.com. https//.www.metacritic.com.] {{cite web}}: |archive-date= ka nevojë për |archive-url= (Ndihmë!); Mungon ose është bosh |title= (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!); Shiko vlerat e datave në: |date= dhe |archive-date= (Ndihmë!); Shiko vlerën e |url= (Ndihmë!)Mirëmbajtja CS1: Gjendja e adresës (lidhja)