Llomnica e Epërme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Llomnicë e Epërme
Горња Ломница
Fshat
Vendndodhja
Llomnicë e Epërme is located in Serbia
Llomnicë e Epërme
Llomnicë e Epërme

Koordinatat: 43°0′27″V 22°8′46″L / 43.00750°V 22.14611°L / 43.00750; 22.14611

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Vllasotincë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 0′ 27″ Veri

22° 8′ 46″ Lindje

Llomnicë e Epërme (serbisht: Горња Ломница/Gornja Lomnica) është fshat në komunën e Vllasotincës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]