Mariza Ikonomi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Mariza Ikonomi
Informacione
Lindja13 maj 1983
Tiranë
ZhanriPop
Profesion(e)Këngëtare (Singer)
Instrument(e)Vokal


Mariza Ikonomi (13 maj 1983, Tiranë) është këngëtare shqiptare.

Shënime dhe referenca[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]