Martin Short

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Martin Short
Martin Short - September 2014 (cropped).jpg
Short, 2014
Informacione personale

Martin Hayter Short lindi më 1950. Është një aktor dhe komedian.