Me hapin e shokëve

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Me hapin e shokëve është film shqiptar i vitit 1979Prodhim i TVSH, me regji nga Esat Teliti dhe shkrimtar Flamur Topi.

Aktorët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Gnome-multimedia.svg Ky artikull në lidhje me Filmi është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.