Me hapin e shokëve

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Me hapin e shokëve është film shqiptar i vitit 1979Prodhim i TVSH, me regji nga Esat Teliti dhe shkrimtar Flamur Topi.

Aktorët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]