Megumi Ogawa

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Megumi Ogawa
Të dhënat personale
Emri i plotëMegumi Ogawa
Vendi i lindjesJaponia
PozicioniSulmues
Karriera profesioniste*
VitetKlubiNdesh.(Gls)
Iga FC Kunoichi
Ekipi kombëtar
2000Japonia1(0)
* Ndeshjet dhe golat në nivelin profesionist, vetëm në ligën vendase . † Ndeshje (Gola).

Megumi Ogawa (小川 恵 Ogawa Megumi?) është një ish-futbolliste japoneze.

Kombëtarja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Për reprezentacionin japonez ka luajtur 1 ndeshje.[1]

Statistikat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

[1]

Kombëtarja japoneze
Vite Ndeshje Gola
2000 1 0
Gjithsej 1 0

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]