Ndriçim Karakaçi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Ndriçim Karakaçi (Shkodër, 10 qershor 1950) ushtarak karriere dhe ministër i shtetit shqiptar.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]