Përdoruesi:Tëfcí/babel

  Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
  sqGjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.

  de-5 Dieser Benutzer beherrscht die deutsche Sprache wie ein professioneller Schreiber.

  fr-4 Cet utilisateur parle français à un niveau comparable à la langue maternelle.

  en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.

  Krishter Ky përdorues i takon besimit krishter

  Emblema e Elbasanit Ky përdorues lindi në Elbasan

  SQKy përdorues flet një miks midis gegnishtes dhe toskërishtes.

  96.7% Nevojiten edhe 2.990 artikuj që të arrijmë 90.000 artikuj.

  Ky përdorues mbështet Aleancën KuqeZi.

  +/-