Përdoruesi diskutim:185.174.211.51

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 185.174.211.51. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Ftesë për bashkim[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje! :)

Po shoh kontributet tuaja të fundit. Janë tepër të vlefshme dhe dëshiroj të të falënderoj personalisht. A mund të marrësh mundimin të krijosh një llogari? S'është e thënë ta krijoni me emrin tuaj real nëse është problem çështja e identitetit. Thjesht të kemi një vend ku t'ju shkruajmë pasi IP-të janë dinamike shpeshherë e ndryshojnë vazhdimisht. - Klein Muçi (diskutimet) 6 mars 2019 04:52 (CET)

Përshëndetje.
Tani për tani nuk e shoh të nevojshme të hap një llogari në wikipedia. Nuk kam në plan të merrem shpesh dhe gjatë kohë me wikipedian, thjesht here pas here dhe kur të kem kohë do shtoj gjëra që më duken me interes për wikipedian në gjuhën shqipe. Llogari mund të hap vetëm nëse ma mbyllni këtë mënyrë të deritashme të kontributit. Ju përshëndes.
Përshëndetje! Po ndërhyj dhe unë në bisedë :) Së pari falemiderit për kontributin në Wikipedia. Edhe nëse do shtosh gjëra herë pas here dhe kur të keshë kohë, mund ta bësh me një llogari: krijimi nuk kushton asgjë, dhe për hyrjen mjafton të veshë emrin dhe fjalëkalimin, veprim që kryhet në 10 sekonda. Ty mund mos të duket ashtu, por faktikisht është shumë e nevojshme sepse llogarisë mund t'i jepet statusi redaktor në mënyrë që të kontrollohen automatikisht ndryshimet që bën. Falë kësaj gjëje do lehtësohet shumë puna e kontrolluesve dhe administruesve të cilët në vend që të rregullojnë gjëra të tjera të enciklopedisë duhet të shqyrtojnë gjithmonë kontributet e vlefshme të përdoruesve IP për t'i shfaqur lexuesve. — Βατο (diskutimet) 8 mars 2019 11:18 (CET)