Përdoruesi diskutim:Bormalagurski~sqwiki

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Bormalagurski~sqwiki. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Bormalagurski~sqwiki!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Bormalagurski~sqwiki, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.Une jam Hipi Zhdripi prej en:Wikipedia. Po të vesë shka je ka don ktu. A je shka, nkoftë se je shka qite shenjen e shkijeve.--Hipi Zhdripi 2006 Prill 13 10:12 (UTC)

Ri/He be njeri, cka je tu bo? eshte serb, por ska boni ju te en.wiki lene ktu, shum kini dal ju jashte kontrolles, a ke pa nje epizod te South Park me titullin kampi i tolerances, e juve duhet me ju qu aty, kjo drejtohet hem te shqiptaret, si te serbet, vallai me pas kone admin atje ju kisha blloku krejt ka 2 jave, me fal dan, amo cka jeni tu bo te en.wiki eshte femijerore (Kindisch/Childish). --filozofi (diskuto) 2006 Prill 13 19:36 (UTC)
Filozof vec je tu ja fut, kishe po them dicka. Nese nuk mundesh me ndihmu, te pakten mos ironizo me fjale ofenduese. Hajt tash, tung.Ilir pz 2006 Maj 7 10:06 (UTC)
Cka kam me ndihmu une ketu, nje sende pa kuptim, cka ka Kosova, nese Wikipedia shkrune mire, e humbeni kohe palidhje, je tu me shkua nerva prej se je ketu, PS: Ceca rulez. --filozofi (diskuto) 2006 Maj 7 18:51 (UTC)
Ceca po te shkon me flamurin shqiptar qe ma ke qite aty. Ti bash qe je tu me shku ne nerva se ja je tu shkru ketu se. Nje fjale te mencme qysh nuk e the njehere? Sa here po te hapet ajo goje po shkreton. Ilir pz 2006 Maj 7 20:41 (UTC)
Po shkon, me fal por ai qe po shkreton je ti, se sa shqiptar e degjojne Ceca, nuk e pasna dite qe e kemi luften per mos me degju me Ceca, dhe te lutem mos shkruaj neper artikull se je budall, d.m.th. ai koment te Ceca ke vetem budallski, prej nje person qe nuk zgjuar prej gjumit, mundem me vazdhua me kriku njeri tjetrin, amo me fitua asgje nuk fitojmi, Viva la Kosova & USA, haha. --filozofi (diskuto) 2006 Maj 7 21:11 (UTC)
Ceca rulez bena hajgare per te bezdis pak/me ta hip pak gjakun, dhe ato sendet te keq i ka be arschkani. --filozofi (diskuto) 2006 Maj 7 22:19 (UTC)

Ami lejet e fotografive qe i keni te shkijet:Image:Ucpmb.PNG dhe Image:Ucpmb2.PNG. Ose qiti vete këtu te na.--Hipi Zhdripi 2006 Maj 3 01:30 (UTC)

you know, its not very nice to speak in Albanian on my talk page, when I clearly stated that I don't speak Albanian. Where are your manners, Hippi? --Bormalagurski 2006 Maj 5 02:27 (UTC)

http://en.wikipedia.org/wiki/User_talk:C-c-c-c en:User talk:C-c-c-c#hey. Nëse ka ndërmen të bëshë gjëra të tilla si aty, do i regoi administratorëve.

What? --Bormalagurski 2006 Maj 5 02:32 (UTC)

Mos u tut, se se shpejti bllokohet nese halitet, kjo vlen edhe per shqiptaret, si edhe per danin. --filozofi (diskuto) 2006 Maj 5 19:06 (UTC)

Stampa:KUTIASerbia dhe Mali i Zi[Redakto nëpërmjet kodit]Llogaria juaj do të riemërohet[Redakto nëpërmjet kodit]

20 mars 2015 09:20 (CET)

19 prill 2015 13:39 (CEST)